• ساعت : ۱۰:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ 
  • کد خبر : ۱۸۹۶۵
بازدید مقام وزارتی از سه مركز آموزشی و درمانی در قزوین

 

بازدید مقام وزارتی از سه مرکز آموزشی و درمانی در قزوین

دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روز 14 آبان 1401 در بازدیدش از استان قزوین؛ از سه مرکز آموزشی و درمانی در قزوین دیدن کرد.

وی ابتدا از پروژه در حال ساخت الحاقی مرکز ترومای مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی قزوین با تاکید بر تسریع روند عملیات ساخت، بازدید کرد و گفت: با توجه به فرسوده بودن زیرساخت های درمانی استان، پروژه بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی و مرکز تروما در اولویت وزارت است. وی اضافه کرد که خوشبختانه پروژه الحاقی شهید رجایی، مشکل منابع ندارد و بابت تسریع در تکمیل این پروژه، تذکرات لازم به پیمانکار داده شد.

 

اولویت پروژه های بهداشتی

به گفته این مقام مسؤول، در وزارت بهداشت، پروژه های بهداشتی برای ما اهمیت زیادی دارد و از پنج هزار پروژه در حال احداث، دو هزار و 500 پروژه، در حوزه بهداشت ساخته می شود.

دکتر رحیمی در پاسخ به پرسش رییس مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی در خصوص تعویق پرداخت کارانه های پزشکان و کارکنان، گفت: ارزشمند ترین سرمایه ما در وزارت بهداشت، نیروی انسانی ماست، که با سرپنجه های توانمندشان، خدمت به مردم را محقق می کنند. وی افزود که با توجه به مذاکرات هفته گذشته با سازمان تامین اجتماعی، به امید خدا، در ماه های آینده، بخشی از مطالبات کارکنان پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، در ادامه حضور خود در قزوین، از پروژه در حال ساخت اورژانس مرکز آموزشی و درمانی قدس هم بازدید کرد و برای تامین بودجه مورد نیاز برای تکمیل این پروژه، قول مساعدت و پیگیری داد .

دکتر رحیمی، سپس از مرکز آموزشی و درمانی ۲۲ بهمن بازدید کرد و در این بازدید، مجددا به تسریع در بهسازی ساختمان جایگزین تاکید کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0